czwartek, 21 października 2010
Wymianka Aniołkowa u Agnieszki :)

Zapisałam się, a co! :)

Więcej szczegółów tutaj.

Photobucket

wtorek, 12 października 2010
Robótkowo-literacki konkurs u Aneladgam!

Więcej informacji tutaj.

10:48, oura512
Link Dodaj komentarz »
piątek, 08 października 2010
Ikona (4)

Czas pędzi, a ja stoję w miejscu! Nie miałam czasu ostatnio na haftowanie. Zawsze w pierwszy tydzień nowego roku akademickiego mam mase rzeczy do pozałatwiania... na szczęście już wszystko zrobiłam! A przede mną cały weekend na haftowanie! :):)

Photobucket

środa, 06 października 2010
Willa Boo!

Boo miał już wiele mieszkanek. Zaczęło się od wysuwanych szuflad na warzywa z lodówki... Był taki mikroskopijny, że mieścił się w nich bez trudu. Niestety po jakimś czasie jednak przybrał na objętości (co nie ujęło mu nic ze słitaśności ). Dlatego przywiozłam akwarium, w którym siostra trzymała kiedyś swojego chomolka. Ale ze względu na to, że w wakacje przebywałam w domu, akwarium znowu wywędrowało do Chodzieży. W końcu Antek postanowił fundnąć Booniowi nowe mieszkanko. Postarał się :D Boo ma teraz super nowoczesny apartament :):)

Troszkę się stresowałam czy będzie umiał pić z pitnika, gdyż w akwarium miał miseczkę z wodą. Na szczęście Boonio jest super inteligentny :D Nawet nauczył się biegać w nowym kołowrotku... czasem służy mu on za łóżeczko :D

A oto willa:

Photobucket

Boo za kratkami!

Photobucket

Podczas zabawy :)

Photobucket

A może mała drzemka?

Photobucket

12:16, oura512
Link Komentarze (4) »
Zakładki:
Ciekawe blogi blogspot
Ciekawe blogi blox
Ciekawe blogi inne
Ciekawe blogi onet
Tu Kupuję: Hafty
Tu Kupuję: Scrapki