sobota, 11 czerwca 2011
Jożyk - koniec :D

Obrazek zaczęłam haftować we wrześniu 2010. Dlubałam go dwoma niteczkami muliny DMC na kanwie marmurkowej 14ct także firmy DMC. Jeżyk bardzo mnie wtedy zauroczył, ale gdy zaczął się październik i wróciłam na studia niestety nie miałam za wiele czasu na jego ukończenie :P No ale obecnie zajęcia się już skończyły i został mi tylko jeden egzamin, na który w sumie prawie wszystko już umiem więc przysiadłam :P Pozostaje tylko go wyprać i oprawić :D To mój pierwszy hafcik tylko dla mnie hihihi

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Jeżyk to nie jedyna robótka, którą obecnie konczę. Trochę się tego uzbierało, a ogarnęła mnie mania dokańczania, więc niebawem kolejny wpis. No i w drutowaniu się troszkę nazbierało. Do następnego wpisu! :)

Ja i Boo pozdrawiamy Was serdecznie :)

Photobucket

Dziękuję za Wasze komentarze :)

środa, 01 czerwca 2011
Zajączek z żonkilami

Hafcik wykonałam już jakiś czas temu. Z tej samej serii był kurczaczek, którego wyhaftowałam na wymiankę kurczaczkową. Użyłam muliny firmy ariadny. Wzór znalazłam w Haftach Polskich. Jeszcze nie wiem do czego go wykorzystam :)

Bardzo dziękuję za odwiedziny i Wasze komentarze pod moją notką o ukończeniu baletnic :)

Pozdrowienia!

P.S.: Umieram z gorąca :((((

Photobucket

Photobucket

poniedziałek, 30 maja 2011
Myszkowy SAL - koniec :)

Wczoraj przysiadłam i skończyłam dłubać baletnice. Zmienilam troszkę kolorki ale wyszło ładnie :) Jeszcze nie wiem na co przeznaczę ten hafcik. Może jak nauczę się szyć, to będzie częścią składową torby? Muszę jeszcze pogłówkować.

Aż sama jestem w szoku, że tak szybko mi poszło :) Po tym przerywniku czas wracać do drutowania! :)

Dziękuję za przemiłe komentarze, bardzo mnie motywują :):)

Photobucket

Photobucket

Photobucket

niedziela, 29 maja 2011
Myszkowy SAL (5)

Zielona myszka gotowa! Jeszcze dwie :) Wczoraj Ania skończyła haftować wszystkie baletnice - szok! :D 

Pozdrowienia!

Photobucket

Photobucket

czwartek, 26 maja 2011
Myszkowy SAL (4)

Zakupiłam potrzebne mulinki i wyhaftowałam następną myszkę :) Coraz bardziej mi się ten hafcik podoba :):) Teraz kolej na baletnicę w moim ulubionym kolorku :)

Pozdrowienia!

Dziękuję za przemiłe komentarze :)

Photobucket

Photobucket

wtorek, 24 maja 2011
Myszkowy SAL (3)

Tak się zapędziłam, że jeszcze wczoraj wyszyłam kolejną myszkę. :) Następnej na razie nie będzie gdyż muszę dokupić mulinki. Pozdrowionka i dziękuję za komentarze, bardzo mnie motywują :)


Photobucket

Photobucket

poniedziałek, 23 maja 2011
Myszkowy SAL (2)

Bardzo dziękuję za miłe słowa pod poprzednim wpisem :)

Wzorek działa na mnie bardzo pozytywnie :) Wczoraj wyhaftowałam jeszcze pomarańczową myszkę. W poprzednim wpisie zapomniałam napisać, że haftuję na kanwie aida 16 ct firmy DMC. Jeszcze nie wiem jakie będzie przeznaczenie baletnic :) Muszę pogłówkować.

Photobucket

Photobucket

Photobucket

sobota, 21 maja 2011
Myszkowy SAL

Zdecydowałam się wziąć udział w zabawie organizowanej przez właścicielkę bloga "Małe co nieco". Wzorek jest bardzo kolorowy i nastawia mnie optymistycznie do życia. :) W chwilach gdy odpoczywałam od pisania pracy mgr z przyjemnością wyhaftowałam pierwszą myszkę.

Niestety nie dostałam muliny Madeira w pasmanterii więc zastosowałam zamienniki: Ariadnę, DMC i Anchor. Myślę, że wyszło nawet ładnie. Myszka ma ubranko trochę bardziej łososiowe ale i tak mi się podoba :)

Photobucket

Photobucket

piątek, 08 kwietnia 2011
Kolejne hafciki wiosenne.

Udało mi się wczoraj wyhaftować kolejne dwa obrazki. Teraz muszę tylko poczekać aż Poczta Polska dostarczy mi zakupione kartoniki z passe-partout i złozyć wszystko do kupy :) Hafciki są malutkie, a robiłam je cały dzionek. Z tej serii jest jeszcze 5 obrazków. Może kiedyś wyhaftuję wszystkie i oprawię w ramki. Jakby wisiały w rządku w odpowiednim miejscu fajnie by to wyglądało. Muszę nad tym pomyśleć :)

Dziękuję za Wasze komentarze, sprawiają mi wiele radości i mobilizują do działania :)

Dobra, muszę mykać na uczelnię. Od dwóch tygodni łażę pieszo, to tak żeby zrzucić sadełko świąteczne hihihi. Do przejścia mam kawałek - do Instytutu idzie się 45 minut, no 35 minut jak się spieszę :D. Ale dziś daje na luz, bo taka ładna pogoda :P

Miłego dnia!

Photobucket

Photobucket

Photobucket

czwartek, 07 kwietnia 2011
Wiosenny hafcik.

Na wstępie chciałabym bardzo serdecznie podziękować za Wasze cudowne komentarze na temat woreczka :) Zostałam mile połechtana :):)

@elishafciarka: Ja też grywam z lubym, aktualnie w Dungeons & Dragons  - 2 edycję. Jestem łowczynią Sybillą hihi :)

@ kate2023: wzorek prześlę Ci na pocztę dziś wieczorem.

Musiałam czasowo porzucić drutowanie i szydełkowanie, ponieważ obiecałam mamie trzy kartki wielkanocne. Wczoraj wyhaftowałam pierwszy obrazek. Zauroczyły mnie te żonkile. W dzieciństwie mieszkałam na wsi, a w naszym malutkim specjalnym, dopieszczonym - bo z zasianą trawką,  bocznym ogródku w okolicach Wielkanocy zawsze wyrastały żonkile. Lubiłam wtedy tam łazić i je wąchać :)

Photobucket

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5
Zakładki:
Ciekawe blogi blogspot
Ciekawe blogi blox
Ciekawe blogi inne
Ciekawe blogi onet
Tu Kupuję: Hafty
Tu Kupuję: Scrapki